animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

CZERWIEC – zapraszamy W KOSMOS! – zabawa dla małych i dużych podróżników trwa! – “Podróż za jeden uśmiech z biletem dookoła świata”

Celem tegorocznego projektu „Sztuka za jeden uśmiech – z biletem dookoła świata” jest przybliżenie dzieciom różnych kultur i zwyczajów z różnych części świata. W ramach projektu dzieci będą miały możliwość poznania tradycji, tańców, muzyki, sztuki i kuchni z różnych krajów. Projekt ten ma na celu poszerzenie horyzontów dzieci i rozwijanie ich zainteresowań które dają możliwość poznania wielu fascynujących elementów kultury. Projekt ten pozwoli dzieciom na rozwijanie swoich umiejętności, wyobraźni i kreatywności, a także nauczy je szacunku dla innych kultur i ludzi.

Projekt dotyczy całej społeczności przedszkolnej: dzieci, nauczycieli, rodziców, przyjaciół przedszkola. Staramy się zaktywizować rodziców naszych przedszkolaków do wspólnego działania.

Projekt jest realizowany we współpracy z Fundacją Fabryka Przemian oraz warszawskimi przedszkolami współpracującymi w realizacji projektów edukacji kulturalnej.

Aby uatrakcyjnić dzieciom i Państwu “zwiedzanie” świata proponujemy grę interaktywna “Podróż za jeden uśmiech  – z biletem dookoła świata” przygotowaną przez panią Olę i Monikę, które prowadzi warsztaty w naszym przedszkoli. 

Skip to content